תמיכה והורדות

להורדת מתחברים לעולם

צעד 1:

א. לחצו על הקישור למטה על מנת להוריד ולהתקין את מתחברים לעולם. אם מתחברים לעולם כבר הותקן על המחשב שלכם, ודאו שכל החלונות של יישומי מתחברים לעולם סגורים. ההתקנה נחוצה גם לגרסת הפרו, וגם לגרסת גריד 3 של מתחברים לעולם.

ב. לאחר ההורדה, המשיכו בהתאם לגרסת מתחברים לעולם שבה אתם מעוניינים להשתמש

מתחברים לעולם – גרסת הפרו

מתחברים לעולם לגריד 3

מתחברים לעולם - גרסת הפרו

לאחר השלמת צעד 1, למעלה:

 אתחול והגדרות: הקישו הקשה כפולה על קיצור הדרך שנוצר על המסך עם סיום ההתקנה (Join-In Pro). יש לעקוב אחרי ההוראות שיופיעו על המסך. ודאו שנמצאים ברשותכם קוד הרישיון, או פרטי האימייל והסיסמה עימה נרשמתם להתנסות החינמית. 

שימו לב – אם יש לכם כבר רישיון של מתחברים לעולם לגריד 3, תוכלו להקליד אותו במתחברים לעולם – גרסת הפרו. אם אינכם יודעים את מספר הרישיון שלכם, התקשרו לתמיכה שלנו – 077-2114010. 

הפעלת גרסת הפרו עם אמצעי נגישות שונים

לאחר סיום האתחול וההגדרות, המשיכו בהתאם לצורת הנגישות בה אתם משתמשים, ואופן השימוש הרצוי. שימו לב שיש מספר אפשרויות להפעלת גרסת הפרו, עבור כל אמצעי נגישות. בחרו בדרך המתאימה לכם.

משתשי מיקוד מבט

אפשרות א – ניתן להפעיל את גרסת הפרו של מתחברים לעולם מתוך גריד 3. לצורך כך הורידו מאתר הקהילה את היישום “מתחברים לעולם – גרסת הפרו” (ניתן להגיע ליישום גם בלחיצה כאן). ביישום זה תוכלו לקבוע בקלות את מיקומו של כפתור החזרה לגריד 3.

אפשרות ב  – תוכלו לשלוט בגרסת הפרו ישירות באמצעות תוכנת השליטה של המצלמה שלכם. לצורך כך עליכם לעבוד עם תוכנת השליטה במצב של Mouse Emulation, ללא קליקים.

 משתמשי מגע, מצביעים או עכבר

אפשרות א – לחצו לחיצה כפולה על האייקון של גרסת הפרו (Join-In Pro) על מנת להפעיל את התוכנה באופן ישיר. אם אתם עובדים עם מצביע (לדוגמא – עכבר ראש), מומלץ להפעילו ללא קליקים. את זמן ההשהיה תגדירו בתוך התוכנה.
אפשרות ב – תוכלו גם להפעיל את גרסת הפרו של מתחברים לעולם מתוך גריד 3. לצורך כך הורידו מאתר הקהילה את היישום “מתחברים לעולם – גרסת הפרו”. ביישום זה תוכלו לקבוע בקלות את מיקומו של כפתור החזרה לגריד 3. 

 

משתמשי מתגים

הגדירו בתוך מתחברים לעולם את הדרך שבה אתם משתמשים במתגים, והתחילו לעבוד. ניתן להגדיר מעבר נגיש לסריקה בין מתחברים לעולם – גרסת הפרו לבין גריד 3. התקשרו לתמיכה לסיוע – 077-2114010. דף הסבר יעלה בקרוב.

מתחברים לעולם לגריד 3

לאחר השלמת צעד 1, למעלה:

– סגרו את גריד 3. לחצו על הקישור למטה, להתקנה או שדרוג של גרסת יישומי גריד 3 של מתחברים לעולם. במהלך ההתקנה תתבקשו לבחור את שפת היישומים, אביזר ההנגשה (מיקוד מבט, מצביעים, מגע או מתגים) וסוג היישומים (מלא או לייט). בחרו ביישומי הלייט אם אתם מעדיפים תאים גדולים יותר.

– ניתן להתקין מספר גרסאות של היישומים – לחצו על הקישור פעם נוספת, ובחרו בהגדרות שונות (למשל – אם תרצו גם את הגרסה המלאה וגם את גרסת הלייט).

שאלות?

Skip to content